top of page

Bir Kaptan Fazlası

teens_Lunette_pinkcup_1024x1024.jpg


Lunette Menstrüel Kupanızı aldığınızda bir tek doğayı değil insanlığı da taçlandırıyorsunuz. Kadınların çoğu adet görmenin utanılacak, korkulu ve kötü bir şey olduğunu düşünmekte. Lakin, her gün nasıl acıkıyorsak her ay da vücudumuz regl olma ihtiyacı duyar.

Acıktığınızda kimse sizi itelemez ama, malesef, dünyanın çoğu yerinde adet gördüğü için hakaret, dalga, aşağılama ve şiddet gören kadınlarımız var.

Lunette basit bir kuruluş değildir; dünyanın bir çok yerine, Afrika ağırlıklı olmak üzere, bu tür şiddetlere son vermek için kalkınıp insanları bilgilendiriyoruz.

Ve kim olursanız olun sorgusuzca her kadını kucaklıyoruz!Son derece güvenilir

Markette sadece üç marka varken tasarlanan Lunette Kap, şimdi 150'den fazla marka arasında zorlu Danimarka kimyasal güvenlik testini geçen tek marka.
Lunette'i kusursuz yapan tek bir sağlık bakanlığından onay almamasıdır. Lunette global ve son derece katı olan Avustralya, Danimarka, Finlandiya ve Amerika Sağlık Bakanlıklarından onay almıştır. Dünyanın hemen hemen heryerinde satışı onaylı olup, üstün kalitesinden ötürü Key Flag Mührünü alarak ödüllendirilmiştir. 
 

Lunette Vegan Sertifika

Nedir bu FDA?

ABD Hükümetine bağlı olan; diyet eklentileri, gıda, ilaç, kan ürünleri, biyolojik medikal ürünler, radyasyon yayan aletler, medikal araçlar, kozmetikleri ve veteriner aletlerinden sorumlu son derece ciddi olan bir kurumdur. 2-3 Yıl süren bir takipten sonra belirli markalara onay vermekte veya vermemektedir. Ödeme ile elde edilemez. Verdikten sonra onay listelerine alarak ara ara denetlemeler ve takiplere geçerler. Denetlemelerde başarısızlık yaşanırsa listelerinden düşürmektedirler.
Lunette'in FDA listesindeki yerini göz atmak için lütfen tıklayınızFabrikamız rüzgar enerjisi ile çalışıyor

Üretimin başından satışına kadar insanlara, doğaya ve çevreye duyarlılığımızı takip ederek en yüksek kaliteli ürünleri ödüllendiren, Finlandiya'daki prestijli Key Flag Amblemi'nin mührüyle de onurlandırıldık! 

Lunette, Türkiye dahil 41 ülkede satışa sunulmaktadır ve kullanılan tıbbi nitelikli silikon hipoalerjeniktir, toksin içermez, dayanıklıdır ve insan dokusuna zararlı değildir! Destek veriyoruz 

Lunette Menstrüasyon Kabı aldığınızda Afrika'daki kızları da kupalarına kavuşturmuş oluyorsunuz. Türkiyede okumak isteyen kızlara ve kanser ile savaşan güçlü kadınlarımıza bağış yaparak destek vermiş oluyorsunuz. 

Sizde buraya tıklayarak bağış yapın.
Senelerin vermiş olduğu tecrübe

 

 • İle sizlere çevredeki ucuz adet kapları hakkında bilgilendirme yapmak istedik.
   

 • Emeğe saygı duyarak, Lunette Menstrual Kap şeklinde olup ama üzerinde Lunette mührü bulunmayan menstrual kapları kullanmamanızı ve bu satıcıları bizlere ihbar etmenizi rica ediyoruz. Nasıl kalitesini bilmeden ucuz bulduğumuz için herhangi bir yemeği vücudumuza sokmuyorsak, ne olduğunu bilmediğiniz adet kaplarını da vücudunuza sokmayın.
   

 • Her tıbbi dereceli silikon güvenli değil. Bilinmeyen toksisite veya kirletici maddeler farkedilmeden bu materyalin içine karıştırılabilinir. Başarı ile sonuçlanan toksikolojik güvenlik değerlendirmemizi görüntülemek için aşağıdaki dosyalar göz atınız. Bu raporları sunamayan satıcılara itibar etmeyin.
   

 • Ucuza getirilmiş ürünler yırtılma, çatlama, çökme, şekil bozukluğu, vajinada tam açılamama, kanı tutamama ve yerleştirmede zorluk verdirerek sizi adet kabından soğutur. Bu durumda toksik şok sendromu olma ihtimali dahil, sağlığınızı ve
  hayatınızı riske atar. 

   

 • Kutusu açık ürünler veya sadece plastik bir bant ile mühürlenmiş olan ürünler, açılmış olma ihtimalinden dolayı ciddi hastalıkların bulaşmasına yol açabilir. Lunette, kutusunu boydan boya çevreleyen etiketler ile mühürlüdür.
   

 • Aslında biz sadece bir menstrual kap markası da değiliz. Lunette yeni bir çağ, bir yaşam biçimi, bir bütünlüktür.

   

K​alitemizi onaylayan sağlık bakanlıklarından alınan belgeler kamuya açık olarak sunulur.

Bu belgeler kamuya açıktır.  Sunamayan satıcılara itibar etmeyin.


 

FDA Sertifikası:

https://www.accessdata.fda.gov/cdrh_docs/pdf9/k091754.pdf


TGA Sertifikası: 
https://www.ebs.tga.gov.au/servlet/xmlmillr6?dbid=ebs/PublicHTML/pdfStore.nsf&docid=53E953DDA1D32EA6CA2577DD0002CBD3&agid=(PrintDetailsPublic)&actionid=1


 

Toksikolojik Güvenlik Değerlendirmesi:İletişim bilgileri

Hizmet Şartları ile ilgili sorular lunetteturkiye@gmail adresine gönderilmelidir.


İade Politikası

Lunette Menstrüel Kupa vajinaya giren bir ürün olduğundan kutunun açılımıyla sağlık nedenlerinden dolayı iade edilemez. Deneyiminizden memnun kalmanız için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Açılmamış olan ürünlerin iadelerinde ürün hasar tesbiti yapılmaktadır. Sonuca göre siparişinizin ücret iadesi kesintili olarak yapılmaktadır. Kargo firmasının gerçekleştirdiği ücret alımı iade edilememektedir.

 

bottom of page