top of page

Adet Kabı Nasıl Katlanır

folding_lunette_2777aa50-4ce8-4a00-a4bc-

Katla, yerleştir, bitti. Gerçekten bu kadar kolay oluyor. Farklı bedenlere, durumlara ve stillere uyacak şekilde katlamanın yollarını buradan öğrenebilirsin. 

Endişelenmeyin, bu bir origami numarası değil. Aşağıdaki kısa kılavuz size ne kadar basit olduğunu gösterecektir.Katlama çeşitleri

Katlamanın farklı yolları vardır ancak hepsi kabınızın alt vajinal alanında pubik kemiğin arkasında (tatlı nokta) , size hiç bişey hissettirmeden işini yapabileceği bir yere oturmasını hedefler.

Bir kez yerleştirildiğinde, kap açılır ve yavaşça bir mühür oluşturduğu ve güvenli bir şekilde tutunduğu bir konuma yaylanır. Ve artık hazırsınız!

Hangi tekniğin sizin için en iyisi olduğundan emin değil misiniz? Pratik yapmak ve denemek için kendinize biraz zaman verin. Tıpkı tamponlarda olduğu gibi, ilkler biraz konsantrasyon alabilir ancak farketmeden profesyonel olursunuz.

folding_lunette_1024x1024.jpg

C şekilli katlama

... çoğu kadının kullandığı en basit ve temel şekil. Bir kez yerleştirildikten sonra yerine oturması için bir dakika vermeniz yeterli.

Kabuk şekilli katlama

... daha genç kupa kullanıcıları için en popüler olan katlama şekli. Kabın boyutunu çok daha küçük hale sokar, ancak tam açılması için köşesinden ekstra bir itiş veya doğru açılıp açılmadığını kontrol etmek gerekebilir.

Üçgen şekilli katlama

... diğer yöntemler işinize yaramadığında, yerleştirmesi daha basit olan bir katlama şeçeneği. 

bottom of page