top of page

Kargo

Screen Shot 2019-01-22 at 9.12.44 PM.png

Uyarı: Doğa felaketleri, mesafe, resmi tatiller, ölüm ve kaza gibi etkenler bu süreyi uzatabilir. Anlayışınız için teşekkürler.​ Mesafeye göre teslimat süresini öğrenmek için aşağıdaki  PDF dökümanına tıklayınız.

Hafta içi saat 13:00 dan önce verilen siparişler UPS Kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin takip numarası sisteme düştüğü an sizlere e-posta olarak iletilmektedir. Gün sonunda veya ertesi günü takip numaranız UPS takip sayfasında görülecek şekilde aktifleşecektir.  Siparişinizin gönderimi gerçekleştikten sonra siparişinizin takibini size iletilen kargo takip numarası ile yapmanız önemlidir. 
Teslimat günlerinde adresinizde bulunamadığınız taktirde veya teslimat hakkında her hangi bir sorunda lütfen 0850 255 00 66 (UPS) 'yı arayarak iletişime geçiniz.  Birden fazla teslimat denemesinden sonra gönderi firmamıza iade edilmektedir.
Siparişinizi verirken geçerli bir e-posta girmeniz takip numarasının iletilmesi için önemlidir. 
*Hafta sonları gönderim yapılmamaktadır.


Aşağıdaki seçeneklerde ücretlendirme görülebilinir:

  • Gönderimi yapılmış ürünün iptalinde. 

  • Havale/Eft ile yapılmış siparişlerin iptalinde işlem ücreti kesilir.Uyarı: Doğa felaketleri, mesafe, resmi tatiller, ölüm ve kaza gibi etkenler bu süreyi uzatabilir. Anlayışınız için teşekkürler.​ Mesafeye göre teslimat süresini öğrenmek için yukarıdaki PDF dökümanına tıklayınız.

  • İkinci kez yapılan gönderilerde kargo ücreti alıcıya yansıtılır. 

  • Yurtdışına yapılan gönderilerde kargo ücreti alıcıya yansıtılır.

bottom of page